![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![♦️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1.5/16/2666.png)
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Відрадно, що даний захід організовано в межах діючого Договору про співпрацю між Західноукраїнський національний університет таТернопільським класичним ліцеєм від 2020 р.!!!!
З вітальним словом до присутніх звернулася декан соціально-гуманітарного факультету, д. і. н., проф. Гомотюк Оксана Євгенівна Оксана Гомотюк , яка ознайомила гостей з основними віхами становлення факультету, освітніми програмами, які успішно функціонують на кафедрах, та можливостями особистісного та професійного зростання для кожного студента під час навчання у класичному університеті.
У програму заходу входила лекція-тренінг з основ наукових досліджень. Лектором виступила д. пед. н., к. псих. н., проф. Ребуха Лілія Зіновіївна Liliya Rebukha , яка ознайомила старшокласників з основними етапами написання науково-дослідницької роботи, загальними вимогами до оформлення результатів наукових розвідок, списку використаної літератури та додатків. Розповідаючи запрошеним учням та вчителям класичного ліцею (Беркита З.Є., Форманюк З.Я.), студентам групи ДОІ-11, викладачам кафедри (доц. Главацька О.Л. Ольга Главацька , доц. Лужецька О.Б. Olha Luzhetska , Писарчук О.Т. Oksana Pysarchuk ) про необхідність максимального використання потенціалу української науки та формування нової генерації молоді, професор зосередила особливу увагу на ролі вищої освіти у підготовці компетентнісних фахівців та важливості набуття здобувачами освіти самоосвітніх навичок, вмінь аналізувати процеси та явища, котрі мають місце в Україні і світі.
Лілія Зіновіївна зауважила, що участь школярів у наукових дослідженнях формує впевненість у собі, допомагає у прийняті виважених рішень та впливає на ефективність вчинення у різних ситуаціях.
На завершальному етапі профорієнтаційного заходу учні Тернопільського класичного ліцею взяли участь у міні-тренінгу, що дало змогу кожному проявити власне критичне мислення, а також висловити своє бачення на основі узагальнених особистісних суджень за темою тренінгу (тренер – к. пед. н., ст. викл. кафедри освітології і педагогіки Чикурова Ольга Ярославівна Оля Теслюк ).
Сподіваємося, що профорієнтаційні зустрічі стануть доброю традицією кафедри освітології і педагогіки та сприятимуть професійному становленню нашої молоді.
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-30.png)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-31-1024x520.png)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-32-1024x586.png)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-33-1024x889.png)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-34-1024x840.png)