Не викликає жодних сумнівів слава, сказані свого часу Іваном Франком: «Книги – морська глибина, хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить».

✅️28.09.2023р. відбулося знайомство студентів групи ДОІ-11 Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль із керівником, працівниками бібліотеки Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ та її ресурсами.

✅️Змістовна дискусія викликала у студентів незабутні враження.

✅️В ідеальній тиші читального залу, облаштованих книжкових полиць кожен студент відчув себе частиною великої студентської родини. На думку студентів, така зустріч стала потужним мотиватором до навчання.

✅️ Молоді люди ще раз переконалися у правильності свого вибору. У їхніх очах була гордість і радість, що вони є студентами класичного університету м.Тернополя Західноукраїнський національний університет

🌺✅️🌺Щиро дякуємо куратору групи, доценту Олі Леонідівні Ольга Главацька за організацію екскурсії та час, проведений зі своїми студентами!!!