Дорога університетська родино Західноукраїнського національного університету!

Вітаю усіх із Днем освітянина – святом, яке об’єднує нас у спільному прагненні – формуванні молодого покоління, яке творитиме майбуття.

Висловлюємо вдячність кожному працівнику Західноукраїнського національного університету за внесок у розвиток нашої академічної спільноти.

Освітяни – це люди, які присвячують своє життя важливій місії –передачі знань, вихованню та формуванню лідерів майбуття. Ваша праця, терпіння та відданість сприяють поступу нашого університету, роблять його осередком академічності, знань та культури.

Ваш фронт – освіта, тож хай мудрість та виваженість стануть Вашими надійними супутниками на обраному шляху!

Нехай кожен новий день приносить вам не лише нові ідеї, але й можливість втілити їх у життя. Бажаю творчої наснаги, наукових відкриттів та подальших успіхів на освітянській ниві!

Зі святковою шанобливістю

Ректор Західноукраїнського