Сонячного 29 вересня 2023 року у стінах Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка відбулася особлива подія для першокурсників Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль, в тому числі спеціальності 012 Дошкільна освіта Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль – посвята у студенти соціально-гуманітарного факультету Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль !

✅️Привітання та напутні слова нашим студентам висловили декан СГФ, професор Оксана Гомотюк, завідувач кафедри, професор Liliya Rebukha, куратори групи ДОІ-11 доцент Ольга Главацька та інші Поважні професори та доценти !

✅️Важливим моментом урочистої події стало традиційне для нашого факультету вручення студентських квитків та «щасливої заліковки».

✅️Вітаємо першокурсників ❤️ у нашій факультетській родині, пишаємося їх креативністю і талантами!

Попереду – цікаве та насичене студентське життя впродовж 4, а то й 5,5 роки!!!

Ласкаво просимо до університетської Західноукраїнський національний університет родини!!!

‼️Дякуємо Богу та ЗСУ за подарований мирний день!!!🇺🇦