Світ людський багатогранний…

✅️ Однак без академічних знань досягнути професійного успіху, створити щасливу сім’ю, виховати талановитих дітей надзвичайно важко.

✅️Серед усього різноманіття наук, необхідних людині для суспільного буття, педагогіка займає особливе місце.

✅️Саме тому педагогічні знання потрібні усім.

✅️Студенти ЗУНУ Західноукраїнський національний університет незалежно від фаху, вчать цю життєво необхідну науку.

‼️Опануванню мистецтвом педагогічних знань допомагає студентам доцент кафедри освітології і педагогіки Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль Главацька Ольга Леонідівна Ольга Главацька.

Нестандартність проведення занять, творчий підхід, самостійність суджень, вирішення педагогічних ситуацій захоплювало студентів і закохувало їх у цю величну Науку.

✅️‼️✅️Вірю, знання отримані нашими студентами сприятимуть їхньому професійному становленню у майбутньому!!!

ДЯКУЄМО нашим захисникам і захисницям Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine за можливість навчати нашу молодь!❤️🇺🇦❤️