Сьогодні відбулося засідання вченої ради ЗУНУ Західноукраїнський національний університет.

‼️Голова вченої ради професор Андрій Крисоватий вручив атестати доцентів зразу трьом викладачам нашої кафедри Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль Оксані Кричківській Оксана Кричківська, Ользі Лужецькій та Віктору Кавецькому Віктор Кавецький !!!

Висловлюємо щиру подяку ректору Західноукраїнського національного університету д.е.н, проф. Оксані Десятнюк Oksana Desyatnyukта декану Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль д.і.н., проф. Оксані Гомотюк Оксана Гомотюк за постійну підтримку та професійну мотивацію.

❤️ Вітаємо колег!!! Бажаємо професійного зростання і підкорення нових наукових вершин!!!

Разом до ПЕРЕМОГИ!🇺🇦