На базі кафедри освітології і педагогіки Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль соціально-гуманітарного факультету Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль Західноукраїнського національного університету Західноукраїнський національний університет відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: реалії та перспективи розвитку».

♻️‼️♻️Співорганізаторами та учасниками міжнародного наукового заходу стали представники з Тернополя, Хмельницького, Львова, Харкова, Чернівців, Києва, а також до зустрічі долучилися іноземні партнери з Німеччини, Австрії, Китаю, Португалії, Польщі.

♻️‼️♻️З вітальним словом до учасників конференції звернулися проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) ЗУНУ Уляна Коруц Ulyana Koruts , заступник директора департаменту – начальник управління загальної середньої, дошкільної, позашкільної, спеціальної освіти та цифрової трансформації департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, доктор філософії (PhD) з освітніх, педагогічних наук Ганна Зварич Анна Зварич , декан соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, професор Оксана Гомотюк Оксана Гомотюк , завідувач кафедри освітології і педагогіки ЗУНУ, професор Лілія Ребуха Liliya Rebukha.

Під час пленарного засідання із цікавими та актуальними для освітян доповідями виступили:

💚 Тетяна Бондаренко Татьяна Бондаренко, доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Української інженерно-педагогічної академії (Харків, Україна);

💚Christian Rudloff – Department of Primary Education (I:PSA) University College of Teacher Education Vienna (Vienna, Austria);

💚Kaspurz Daniel – Professor and Deputy Head of the Centre for Education Cooperation and International Contacts at the University College of Teacher Education Carinthia (Klagenfurt, Austria);

💚Juergen Koeberlein-Kerler – Professor Dr., Ph.D., CEO IBK Ingenieurbuero Koeberlein GmbH & Co. KG (Würzburg, Germany);

💚Luís Miguel Oliveira de Barros Cardoso – Ph.D., Adjunct Professor, Polytechnic Institute of Portalegre (Portalegre, Portugal);

💚Яків Бистров- доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Україна);

💚Тетяна Шелепко – аспірант кафедри філософії Національного університету «Острозька академія», методист видавництва Кембриджського університету (Київ, Україна);

💚Вікторія Розгон Виктория Розгон – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (Хмельницький, Україна);

💚Валентина Лесів Валентина Лесів – директор Тернопільського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 Тернопільської міської ради (Тернопіль, Україна);

💚Лілія Ребуха – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри освітології і педагогіки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету;

💚Li Lili – PhD degree student of West Ukrainian National University, teacher, Jiuquan Vocational and Technical College, Jiuquan City, Gansu Province (China) та інші учасники конференції.

‼️✅️‼️Під час роботи VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інновації в освіті: реалії та перспективи розвитку» учасники обговорювали сучасні технології навчання і виховання, інновації в освіті, управління освітою в сучасному світі та інноваційний розвиток освітніх процесів в суспільстві, дошкільну освіту: сучасні проблеми та інновації в умовах інклюзії, сучасні практики та перспективи розвитку професійної освіти, концептуальні засади вищої освіти в інформаційному суспільстві, психологію та соціальну роботу: нові ідеї та наукові досягнення, фізичну культуру у системі гуманітарної освіти.

♻️‼️♻️ЩИРО ДЯКУЮ КОЛЕГАМ за проведену спільно роботу, запропоновані нові ідеї та нову співпрацю!!!

💙💛 ДЯКУЮ НАШИМ ЗАХИСНИКАМ за можливість проведення наукового заходу, за ВАШУ мужність та відданість УКРАЇНІ!!!🇺🇦