25 січня відбулася зустріч із заступником Міністра освіти і науки України Михайлом Винницьким з питань вищої освіти.

✅️‼️✅️ Її учасниками були к.пед.н., доцент О.Т. Писарчук Oksana Pysarchuk та к.пед.н., ст.викл. О.Я. Чикурова Оля Теслюк як представники кафедри освітології і педагогіки Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль соціально-гуманітарного факультету Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль Західноукраїнського національного університету.

✅️✅️✅️ Під час інтерв’ю ГО “Прогресильні” М. Винницький зробив акцент на питаннях реформування вищої освіти, зокрема об’єднання ЗВО.

✅️Під час спілкування присутні отримали відповіді на зацікавлені питання і домовилися про наступну зустріч.