ДОВГООЧІКУВАНЕ СВЯТО – вручення дипломів МАГІСТРА УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ (011 Освітні, педагогічні науки, освітня програма Управління закладами освіти).

💞ВІтаємоКафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. ТернопільСоціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-ТернопільЗахідноукраїнський національний університет

У класичному університеті Тернополя відбулося вручення дипломів магістрам соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.

В урочистостях взяли участь адміністрація, професорсько-викладацький колектив ЗУНУ, батьки, друзі випускників.

Із вітальним словом до присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц: «Вручення дипломів – особливий день, адже кожен із вас сьогодні отримає омріяний диплом – квиток у доросле самостійне життя, повне нових можливостей, цікавих відкриттів, професійного зростання. Шановні випускники, бажаю вам віри у власні сили та великих досягнень!»

Із теплими словами привітань звернулася до магістрів декан соціально-гуманітарного факультету Оксана Гомотюк: «Дорогі наші випускники! Віримо, що здобуті в університеті знання, вміння критично мислити і знаходити творчий підхід до справи стануть запорукою успіху на вашому життєвому шляху».

Переконані, що випускники соціально-гуманітарного факультету гідно будуватимуть майбутнє України. Бажаємо вам наснаги та успіху на шляху професійної самореалізації в ім’я процвітання нашої країни!

Усі фото за посиланням:

https://fex.net/uk/s/nmrnaxd