ВІтаємоКафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. ТернопільСоціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-ТернопільЗахідноукраїнський національний університет
У класичному університеті Тернополя відбулося вручення дипломів магістрам соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.
В урочистостях взяли участь адміністрація, професорсько-викладацький колектив ЗУНУ, батьки, друзі випускників.
Із вітальним словом до присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц: «Вручення дипломів – особливий день, адже кожен із вас сьогодні отримає омріяний диплом – квиток у доросле самостійне життя, повне нових можливостей, цікавих відкриттів, професійного зростання. Шановні випускники, бажаю вам віри у власні сили та великих досягнень!»
Із теплими словами привітань звернулася до магістрів декан соціально-гуманітарного факультету Оксана Гомотюк: «Дорогі наші випускники! Віримо, що здобуті в університеті знання, вміння критично мислити і знаходити творчий підхід до справи стануть запорукою успіху на вашому життєвому шляху».
Переконані, що випускники соціально-гуманітарного факультету гідно будуватимуть майбутнє України. Бажаємо вам наснаги та успіху на шляху професійної самореалізації в ім’я процвітання нашої країни!
Усі фото за посиланням:
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A6042-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A6111-2.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5940-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5972-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A6033-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5962-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A6023-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A6022-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5784-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5775-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5765-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5771-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5779-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5761-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5758-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5752-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5550-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5750-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5404.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5339.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5327.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5320.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5331.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5399.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5252.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A6033.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A6111-1.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5308.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A6042.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2X6A5972.jpg)