Наша українська молодь не лише красива зовнішньо, але й розумна, креативна, творча, мисляча, цілеспрямована, професійно зростаюча та багато ін. яскравих та позитивних особистісних рис є у неї.

✅️Мала честь Liliya RebukhaКафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль бути головою журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського обласного відділення МАН України, секція “Психології”.

‼️Актуальність тематики робіт школярів Тернопілля не викликає сумніву. Їх постерний захист та представлення роботи на науковій конференції зачаровують.

✅️Хочу відзначити презентаційні навички конкурсантів, а саме їх культуру мовлення, вільне володіння матеріалом, вичерпність, змістовність та наукову коректність відповідей!!!

‼️Ви – найкращі: Анастасія Шведик, Валеріан Ковальчук, Василина Токарська, Тетяна Забояк, Соломія Анін, Анна Мазурик, Олександра Наклюцька, Денис Рюмін!!!

✅️ Нехай вам щастить, дорогі наші діти, у всіх починаннях та задумах!

💙💛 Дякуємо нашим ЗС України за можливість працювати!!!🇺🇦