Практико-зорієнтоване навчання дозволяє студентам знайомитися з майбутньою професією!!!

Тому ми разом Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль з фахівцями-практиками маємо змогу навчатися, розвиватися, співпрацювати!!

✅️♦️✅️У межах співпраці соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ студенти спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 053 Психологія із викладачами доц. Писарчук О.Т. Oksana Pysarchuk та доц. Главацькою О.Л. Ольга Главацька мали можливість на початку квітня відвідати простір «Вільна», прослухати лекцію

«Як не стати жертвою шахрайських схем в мережі «Інтернет»» та обговорити цікаві питання теми.

♦️✅️♦️На зустрічі

представники відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України повідомили про те, як не стати жертвою “легких” заробітків, вкладень, різного роду виплат в мережі інтернет, про реалізацію проєкту “Мрія”, як убезпечити себе від шахрайських схем і куди звертатися про допомогу.

✅️Таке спілкування на дану тематику – надзвичайно важливе у наш час.