Працюємо для нашої ПЕРЕМОГИ , кожен на своєму робочому місці!!!

Викладачі Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль професор Лілія Ребуха Liliya Rebukha та доцент Ольга Главацька Ольга Главацька удосконалюють фахові компетентності педагогів Закарпаття у процесі проведення курсів підвищення кваліфікації.

В Закарпатський навчально-науковий інститут ЗУНУ цього тижня розпочалися курси підвищення кваліфікації за темою:«Освітні інновації в професійній діяльності педагогів»:

1.Цифрова компетентність сучасного педагога – 6 годин.

2. Технології інклюзивного навчання та їх елементи – 6 годин.

3.Сучасні педагогічні стратегії викладання дисциплін – 6 годин.

4.Інтегроване навчання: тематичний та діяльнісний підходи – 6 годин.

5. Стресостійкість освітян в умовах війни – 6 годин.

(загальною кількістю 1 кредит ЄКТС (30 годин).

Участь беруть 41 педагогічний працівник Мукачівської, Воловецької, Міжгірської, Полянської, Свалявської та Білківської територіальних громад.

Проводять курси науковці кафедри освітології і педагогіки ЗУНУ, а саме:завідувач кафедри освітології і педагогіки, доктор педагогічних наук, кандидат психологічних наук, професор

Лілія Зіновіївна Ребуха, доцент, кандидат педагогічних наук Ольга Леонідівна Главацька та інші.

По закінченні курсів учасники отримають сертифікати державного зразка.