Провели інформаційну годину для студентів, де розглянули питання академічної доброчесності, протидії корупції та методів і механізмів вирішення конфліктних ситуацій під час навчання в університеті.

На соціально-гуманітарному факультеті Голова первинної профспілкової організації студентів ЗУНУ Антон Шевчук та Уповноважена з антикорупційної діяльності університету Ірина Снігурська провели інформаційну годину для студентів, де розглянули питання академічної доброчесності, протидії корупції та методів і механізмів вирішення конфліктних ситуацій під час навчання в університеті. Зустріч відбулася у контексті презентації спрощеної дорожньої карти поведінки у випадку виникнення конфліктних ситуацій, корупційної складової чи порушення правил доброчесності, сформованої на основі опрацювання відповідних нормативних документів ЗУНУ.