Викладачі кафедри освітології і педагогіки ЗУНУ, прийняли участь у тренінг-курсах.

Викладачі кафедри освітології і педагогіки ЗУНУ Кафедра освітології і педагогіки СГФ ЗУНУ проф. Liliya Rebukha та доценти Ірина Білоус, Antonina Demianiuk, Оксана Кричківська, Вікторія Савіцька та Роман Брик активно прийняли участь у тренінг-курсах, які проходять у Західноукраїнський національний університет та триватимуть до 31 січня.

Під час проведення тренінгу обговорювали питання корпоративної етики в роботі з доменом wunu.edu.ua, вивчали особливості роботи платформ для навчання онлайн: Zoom, Google Meet, Moodle BlueButton, а також платформ для дистанційного та самостійного навчання: MOODLE, Coursera Udemy, Labster, Prometeus.