![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/323283167_1151099822269588_8915820898752314459_n-1024x768.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/323338475_885831892657826_1911241883455056216_n-768x1024.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/326261578_707340424092112_8477017020330858002_n-1024x768.jpg)
![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/325772342_935505414560638_1809896103762006435_n-1024x768.jpg)
Учасники проєктних груп Соціально-гуманітарного факультету Кафедра освітології і педагогіки СГФ ЗУНУСоціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль за сприяння Відділу міжнародних зв’язків ЗУНУ, взяли участь в інформаційній зустрічі із експертом напряму Жан Моне Національного Офісу Еразмус+ в Україні – Петром Крайніком.
Сьогодні, як ніколи, актуальною є участь у міжнародних грантових проєктах, зокрема, за програмою «Еразмус+» (напрям «Модулі Жана Моне»), спрямованих водночас на модернізацію освітнього процесу, імплементацію кращих європейських зразків освітньої, культурної політики та популяризацію української науки за кордоном.