![](http://dep.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/326949058_863541521541592_7005000686799385514_n-1024x768.jpg)
Ось і закінчився перший модуль у нашій Soft Skills’ School. Позаду два місяці знайомст, відкритів та усвідомлень. Попереду- ще більше знань і навичок, переконань і досягнень, практик з коучами і тренерами, зустрічей з лідерами думок, які допоможуть віднайти і розвинути такі необхідні у сучасному світі «м’які» навички. Якщо ти бажаєш бути успішним, реалізованим, самостійно творити своє майбутнє- приєднуйся до команди Soft Skills’ School!
А закривали перший модуль і ділилися своїм досвідом з учнями нашої школи – чемпіонка світу з пауерліфтингу, тренерка, волонтерка і підприємниця Лілія Проць та доктор психологічних наук, професор Андрій Несторович Гірняк.