Група ОСПЕД-21, за дуальною формою навчання.

Продовжується навчання студентів Кафедра освітології і педагогіки СГФ ЗУНУ другого курсу спеціальності “Викладання психолого-педагогічних дисциплін” групи ОСПЕД-21 за дуальною формою навчання

Щиро дякуємо директору Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів #26 Галині Михайлівні Галина Нірода, вчителям Наталії Шостак Наталя Шостак, Людмилі Островській Людмила Морозовська , Наталії Тихій за вміння поділитися своїми знаннями роботи в колективі школярів, педагогічним досвідом та творчим підходом у налагодженні комунікації з учнями під час проведення занять та впродовж перерви.

Крім того, наші студенти мали змогу познайомитися роботою вчителя та помічника вчителя в інклюзивних класах.

💛Гармонійне поєднання освіти у ЗВО та навчання у компетентних педагогів-практиків сприяють набуттю студентами професійних навичок, так необхідних у майбутній педагогічній діяльності!!!