З Міжнародним днем жінок і дівчат у науці!

Щиро вітаю жінок-учених освітянського колективу Західноукраїнського національного університету з Міжнародним днем жінок і дівчат у науці!

Ви щодня наполегливо працюєте, адже знаєте, що наш фронт – це освіта, докладаєте усіх зусиль, аби розвиток науки та інновацій сприяли поступу України. Ви – гордість класичного університету Тернополя, адже завжди прагнете відкривати нові горизонти, бути у всьому першими і кращими, формуєте інтелектуальний потенціал нації.

Бажаю вам віднайти рівновагу духу й реалізувати найсміливіші ідеї у сучасному світі. Хай завжди супроводжує успіх, добрий настрій й віра у те, що ви робите велику справу для держави. Зичу невичерпності джерела сил, надії, що допомагає день зустрічати з упевненістю й продовжувати йти обраним шляхом.

Нехай професійна дорога й надалі наповнюється нестримною енергією на благо нашої країни, а підтримка колег буде опорою на життєвій стежині!