From Our Blog

Featured

Запрошуємо на І Міжнародну науково-практичну конференцію “Інновації в освіті: перспективи розвитку”!

Шановні колеги! Колектив кафедри освітології і педагогіки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету запрошує педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої, професійної

Далі…Запрошуємо на І Міжнародну науково-практичну конференцію “Інновації в освіті: перспективи розвитку”!

Кафедрою освітології і педагогіки Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль Західноукраїнського національного університету проведено профорієнтаційний захід з учнями 10 класу Тернопільського класичного ліцею (директор освітнього закладу, к. пед. н. Оксана БОЙЦУН Оксана Бойцун).

Відрадно, що даний захід організовано в межах діючого Договору про співпрацю між Західноукраїнський національний університет таТернопільським класичним ліцеєм від 2020

Далі…Кафедрою освітології і педагогіки Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль Західноукраїнського національного університету проведено профорієнтаційний захід з учнями 10 класу Тернопільського класичного ліцею (директор освітнього закладу, к. пед. н. Оксана БОЙЦУН Оксана Бойцун).

Наша першокурсниця спеціальності 012 Дошкільна освіта. Інклюзивна освіта Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль Оля Поп’як Оля Поп’якСоціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль переможець поетичних конкурсів, волонтерка, відповідальна студентка!!!

Пишаємося тобою, Олю! Нехай щастить у всіх починаннях!!! Відео-призер з яким я зайняла ІІІ місце у Конкурсі до дня народження

Далі…Наша першокурсниця спеціальності 012 Дошкільна освіта. Інклюзивна освіта Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль Оля Поп’як Оля Поп’якСоціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль переможець поетичних конкурсів, волонтерка, відповідальна студентка!!!

Наша українська молодь не лише красива зовнішньо, але й розумна, креативна, творча, мисляча, цілеспрямована, професійно зростаюча та багато ін. яскравих та позитивних особистісних рис є у неї.

Мала честь Liliya RebukhaКафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль бути головою журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Далі…Наша українська молодь не лише красива зовнішньо, але й розумна, креативна, творча, мисляча, цілеспрямована, професійно зростаюча та багато ін. яскравих та позитивних особистісних рис є у неї.

Студентка 1 курсу Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. ТернопільОля Поп’як спеціальності 012 Дошкільна освіта.Інклюзивна освіта взяла участь у конкурсі “Поезія заради миру”.

Олю, вітаємо тебе за твої чудові вірші, що написані серцем – люблячим, світлим та щирим! Гордимося нашою студенткою! Я щаслива,

Далі…Студентка 1 курсу Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. ТернопільОля Поп’як спеціальності 012 Дошкільна освіта.Інклюзивна освіта взяла участь у конкурсі “Поезія заради миру”.

Нині на факультеті Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль зустрічали поважного гостя – Сергія Захаріна!

У рамках меморандуму про партнерство і співробітництво між Західноукраїнським національним університетом та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів

Далі…Нині на факультеті Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль зустрічали поважного гостя – Сергія Захаріна!

ДОВГООЧІКУВАНЕ СВЯТО – вручення дипломів МАГІСТРА УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ (011 Освітні, педагогічні науки, освітня програма Управління закладами освіти).

ВІтаємоКафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. ТернопільСоціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-ТернопільЗахідноукраїнський національний університет У класичному університеті Тернополя відбулося вручення дипломів магістрам соціально-гуманітарного

Далі…ДОВГООЧІКУВАНЕ СВЯТО – вручення дипломів МАГІСТРА УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ (011 Освітні, педагогічні науки, освітня програма Управління закладами освіти).

Всім бажаючим поступати у магістратуру в 2024 р. ця інформація буде дуже важливою!

Не пропустіть свій шанс стати Магістром з Управління освітою, Магістром з Дошкільної освіти та інклюзивної освіти, Магістром з Початкової освіти

Далі…Всім бажаючим поступати у магістратуру в 2024 р. ця інформація буде дуже важливою!

Брали участь у роботі круглого столу «Безбар’єрність у свідомості громадськості в умовах війни: проблеми та шляхи формування» викладачі Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль: завідувач кафедри, професор Лілія РЕБУХА Liliya Rebukha та доцент Ольга ГЛАВАЦЬКА Ольга Главацька .

Захід організували навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності ЗУНУ, навчально-науковий центр конверсії військових кадрів та ветеранів війни ЗУНУ, ГО «Воїни

Далі…Брали участь у роботі круглого столу «Безбар’єрність у свідомості громадськості в умовах війни: проблеми та шляхи формування» викладачі Кафедра освітології і педагогіки ЗУНУ м. Тернопіль: завідувач кафедри, професор Лілія РЕБУХА Liliya Rebukha та доцент Ольга ГЛАВАЦЬКА Ольга Главацька .